تولیدی

شرکت

بافت ایرانشهر

شرکت بافت ایرانشهر(سهامی خاص) اولین واحد تولیدی از مجموعه شرکت های ترومل، در سال ۱۳۶۲ در زمینی به مساحت ۱۲۵۰۰ متر مربع وزیر بنا ۱۴۰۰ متر مربع به منظور تولید و عرضه ی پارچه گردباف با کیفیت به بازار ایران راه اندازی شد.

از۱۳۶۲با شما هستیم
شرکت تولیدی صنعتی

ترومل

پس از آن، در سال ۱۳۵۷ شرکت تولیدی صنعتی ترومل (سهامی خاص) در زمینی به مساحت ۱۴۵۰۰متر مربع واقع در قزوین با ساخت بنایی به مساحت ۸۵۰۰ متر مربع احداث شد و در طول سالهای بعد  با تمرکز بر تولید بهینه و تاکید بر کیفیت موفق به معرفی نام تجاری خود ” ترومل ”  خود توانست برند ترومل را به عنوان یکی ازبا کیفیت ترین برندهای موجود در بازار معرفی ودر گام بعدی در صد قابل توجهی از این تولیدات را به کشورهای مختلف صادر نماید.

واحد 

بافندگی

واحد بافندگی شرکت تولیدی صنعتی ترومل ، اولین واحد به بهره برداری رسیده این شرکت در سال ۱۳۷۱ بوده که با واردات ماشین آلات بافندگی مجهز از برند Mayer آلمان فعالیت خود را در زمینه تولید انواع پارچه های گردباف آغاز کرده و امروز با ظرفیت تولید ۱۱۱۴ تن  در سال  ارائه کننده ی یکی از با کیفیت ترین پارچه های موجود در بازار به مشتریان محترم میباشد. محصولات تولیدی این واحد، به صورت خام و یا رنگ و چاپ شده در واحد های دیگر این شرکت قابل ارائه میباشند.

با ظرفیت تولید۱۱۱۴تن پارچه در سال
واحد 

رنگرزی

واحد رنگرزی شرکت تولیدی صنعتی ترومل ، مجهز به پیشرفته ترین ماشین آلات رنگرزی از کمپانی Theis آلمان میباشد که با بهره گیری از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد رنگزا و افزودنی های رنگ وارداتی از شناخته شده ترین کمپانی های تولید رنگ و مواد شیمیایی با ظرفیت ……..  تن سالانه در روز به فعالیت خود ادامه داده و قادر به رنگرزی انواع پارچه در طیف وسیعی از شید های رنگی با تضمین یکنواختی رنگ در پارچه ها به درخواست مشتریان محترم میباشد.علاوه بر این ، واحد رنگرزی این شرکت توانایی رنگرزی نخ خام پنبه ای بنا به سفارش را داشته و برای این امر نیز از به روز ترین تکنولوژی های رنگرزی بهره میبرد

با ظرفیت۰تن سالانه
واحد 

چاپ

واحد چاپ پارچه شرکت تولیدی صنعتی ترومل، با بهره گیری از تکنولوژی کمپانی Reggiani ایتالیا  قابلیت چاپ با هر چهار تکنیک راکتیو، دیسپرس، برداشت و پیگمنت بر روی انواع پارچه در ۸ رنگ به روش های روتاری مجموعا با ظرفیت ۳۷۵۰ تن در سال را دارا میباشد.
کلیه مواد شیمیایی ، رنگزا و انواع مواد تعاونی تغذیه شده به خط چاپ شرکت ترومل همگی از بهترین برند های وارداتی بوده و پس از انجام کلیه آزمایشات کیفیت سنجی و تایید فنی کارشناسان در خط تولید مورد استفاده قرار میگیرند. آزمایشگاه تخصصی چاپ ، عکاسی و شابلون سازی، رنگسازی، فیکسه ی بخار و کنترل و طاقه پیچی از دیگر قسمت های واحد چاپ کارخانه ترومل هستند که نقش مهمی در کنترل کیفی مواد ورودی به خط و همچنین محصول خروجی ایفا میکنند.

با ظرفیت۳۷۵۰تن سالانه

ما شرکتبافندگیپارچه هستیم!

واحد 

تکمیل پارچه

واحد تکمیل شرکت تولیدی و صنعتی ترومل با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی تکمیل پارچه از کمپانی های ……… و ……….. توانایی تکمیل پارچه ها در تکنیک های کامپکت بغل باز، کامپکت بغل بسته ، خار زنی  و شیرینگ را حسب نیاز و سفارش مشتریان گرامی دارا میباشد.

bg1
خانه درباره ماتماس با ما