ترومل

واحد بافت پارچه

واحد بافندگی شرکت تولیدی صنعتی ترومل ، اولین واحد به بهره برداری رسیده این شرکت در سال ۱۳۷۱ بوده که با واردات ماشین آلات بافندگی مجهز از برند mayerفعالیت خود را در زمینه تولید انواع پارچه های گردباف آغاز کرده و امروز با ظرفیت تولید ۵تن در روز ارائه کننده ی یکی از با کیفیت ترین پارچه های موجود در بازار به مشتریان محترم میباشد. محصولات تولیدی این واحد، به صورت خام و یا رنگ و چاپ شده در واحد های دیگر این شرکت قابل ارائه میباشند.

واحد رنگرزی پارچه

واحد رنگرزی شرکت تولیدی صنعتی ترومل ، مجهز به پیشرفته ترین ماشین آلات رنگرزی از کمپانی Tiss میباشد که با بهره گیری از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد رنگزا و افزودنی های رنگ وارداتی از شناخته شده ترین کمپانی های تولید رنگ و مواد شیمیایی با ظرفیت ۱۲۰۰ تن سالانه در روز به فعالیت خود ادامه داده و قادر به رنگرزی انواع پارچه در طیف وسیعی از شید های رنگی با تضمین یکنواختی رنگ در پارچه ها به درخواست مشتریان محترم میباشد.علاوه بر این ، واحد رنگرزی این شرکت توانایی رنگرزی نخ خام پنبه ای بنا به سفارش را داشته و برای این امر نیز از به روز ترین تکنولوژی های رنگرزی بهره میبرد.

واحد چاپ پارچه

واحد چاپ پارچه شرکت تولیدی صنعتی ترومل، با بهره گیری از تکنولوژی کمپانی rejyani قابلیت چاپ با هر چهار تکنیک راکتیو، دیسپرس، برداشت و پیگمنت بر روی انواع پارچه در ۸ رنگ به روش های روتاری به ظرفیت۲۵۰۰۰۰۰۰متر و تخت با ظرفیت ۵۰۰۰۰۰ متر مربع در سال را دارا میباشد.
لازم به ذکر است مواد شیمیایی و رنگ های مورد استفاده در این واحد از بهترین مواد موجود در بازار و همگی وارداتی بوده و کیفیت چاپ و زیر دست نهایی پارچه ها کاملا تضمین شده میباشند. آزمایشگاه تخصصی چاپ ، عکاسی و شابلون سازی، رنگسازی، فیکسه ی بخار و کنترل و طاقه پیچی دیگر قسمت های واحد چاپ کارخانه ترومل هستند.
نهایتا، فرآیند چاپ در این واحد به قسمت استنتر منتهی میشود که در این قسمت پارچه های عرض باز با طول و عرض و متراژ مورد نظر تثبیت شده و این عملیات باعث افزایش شفافیت، ریزش مطلوب و کیفیت بهتر پارچه ها میشود.همچنین واحد چاپ شرکت ترومل توانایی پیاده سازی کلیه طرح های مورد درخواست مشتریان محترم بر روی پارچه ها و تضمین تحویل طرح نهایی مطابق طرح درخواستی را داشته و در کنار این مساله، امکان پذیرش سفارش بصورت کارمزدی در صورت تمایل مشتریان نیز موجود میباشد.

واحد تکمیل پارچه

واحد تکمیل پارچه شرکت تولیدی صنعتی ترومل ، مجهز به جدید ترین تکنولوژی های تکمیل از کمپانی بوده و قابلیت تکمیل پارچه ها با تکنیک های کامپکت بغل باز، کامپکت بغل بسته ، خازنی و شیرینگ را دارد. این شرکت کلیه سفارشات مربوط به تکمیل پارچه ، هم به صورت تامین پارچه از شرکت ترومل و هم کارمزدی را قبول و طبق درخواست مشتریان محترم به صورت تکمیل شده تحویل مینماید.

دستگاه تاب باز کن در سالن تکمیل برطرف کننده تاب پارچه ها و ایجاد نرمی و لطافت و فرم دهی بهتر به پارچه ها میشود.  این واحد، با بهره گیری از تکنولوژی ماشین های تنظیم عرض پارچه، کالندر، خارزنی، سمباده زنی، شیرینگ، و انجام عملیات تکمیلی آنتی باکتریال ، ضد آب، ضد آتش جهت پارچه های خاص آمادگی ارائه خدمات مورد نظر مشتریان محترم را دارا میباشد. میز ناظر ( میز نور) در قسمت تکمیل وظیفه ی کنترل کیفی و شناسایی کلیه عیوب پارچه هنگام عبور از آن را بر عهده دارد.
در دستگاه خشک کن پارچه ها به صورت کاملا ریلکس و بدون هیچ گونه کشش با اورفید مناسب عبور داده شده و هنگام خروج خشک و لمینت میشوند. دستگاه تیغ مخصول پارچه های حوله ای و مخمل ، مجهز به تیغ راست گرد و چپ گرد بوده و با حداقل ریزش پارچه فرآیند تکمیل این پارچه ها را به اتمام میرساند.