درباره ما

درباره مجموعه

شرکت تولیدی، صنعتی و بازرگانی ترومل

یکی از قدیمی ترین مجموعه های فعال در صنعت نساجی کشور است که با حدود نیم قرن تجربه و سابقه در زمینه تولید انواع پارچه و همچنین دارا بودن خطوط رنگرزی، چاپ و تکمیل پارچه در ابتدا فعالیت خود را با احداث یک واحد بافندگی در شهر زاهدان تحت نام ” شرکت بافت ایرانشهر” در زمینی به مساحت ۱۲۵۰۰ متر مربع آغاز نمود.  این مجموعه در راستای گسترش و بهبود خدمات ارائه شده به مشتریان اقدام به راه اندازی واحد اصلی تولیدی خود در استان قزوین تحت نام ” شرکت تولیدی، صنعتی و بازرگانی ترومل” مشتمل بر واحد های بافندگی، رنگرزی، چاپ و تکمیل انواع پارچه کرد. شرکت ترومل با راه اندازی خط بافندگی از به روز ترین ماشین آلات برند Mayer  آلمان شروع به تولید انواع پارچه گردباف نموده و در ادامه با واردات و نصب ماشین آلات کمپانی :

  • Thies آلمان
  • Reggiani ایتالیا
  • Krantzآمریکا
  • Brucknerآلمان
  • Arioli ایتالیا
  • Laffer ترکیه

نسبت به تکمیل خطوط تولید خود در کنار بهره گیری از تخصص و مهارت متخصصان و مهندسان خود موفق به معرفی سطح جدیدی از تنوع و کیفیت در عرضه ی انواع پارچه به بازار داخلی کشورگردید.

در فاز بعدی، شرکت ترومل اقدام به صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه از جمله عراق، ازبکستان، ترکمنستان ، افغانستان و … نموده و تلاش نمود به سهم خود قدمی در راستای ورود ارز به کشور برداشته و کیفیت محصول ایرانی را به کشورهای منطقه معرفی نماید.

امید است در ادامه ی مسیر نیز مجموعه شرکت های ترومل با تکیه بر ساختار مدیریتی نظام مند، دانش و مهارت متخصصان خود و همچنین بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های دنیا و مرغوب ترین مواد اولیه وارداتی گامی کوچک در راستای اعتلای این صنعت کهن برداشته و بتواند وظیفه خود در پیشبرد اقتصاد میهن عزیزمان را به سر انجام برساند.

پروژه های ما

چه کارهایی انجام داده ایم؟

محصولات بی انتها با توجه به جزئیات.

درباره ما

ماموریت و چشم انداز

بیشتر کارخانه های مدرن دارای انبارهای بزرگ یا امکانات انبار مانند هستند که شامل تجهیزات سنگینی هستند که برای تولید خط مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرند. کارخانه های بزرگ با دسترسی به حالت های مختلف حمل و نقل ، تمایل دارند که برخی از آنها دارای امکانات ریلی ، بزرگراهی و بارگیری و تخلیه آب باشند.

  • ساخت و سازسیستم های خبره و مدرن
  • محیط زیستمدیریت پسماند
  • ماشین الاتجابجایی تجهیزات
  • خدمات برقفروشگاه های منبع برق

آنها چه می گویند؟

نظرات مشتریان

من فقط در اینجا یک دفتر اعلام عمومی کردم که اگر چنین جایزه ای برای فروشنده سال وجود داشته باشد ، آن را دریافت خواهید کرد. همه ما به شما رأی می دهیم. مشتری بسیار خواستار ، و شما فقط فراتر از آن رفته و فراتر رفته اید!

جک کارترسیستم های تکنولوژی

می خواستم از شما و خدمه شما بخاطر اینکه اینقدر سریع چرخید تشکر کنم! بسیار قدردانی می شود و به همین دلیل است که من همیشه قالب اکسترا را برای نیازهای خود انتخاب می کنم! به خوبی انجام شده است و این سطح خدمات دقیقا به همین دلیل است که من استفاده از قالب اکسترا را روی موتور خود انتخاب می کنم!

نیکولاس کیجشرکت صنعتی

اکسترا همیشه آنچه را که ما با قیمت مناسب نیاز داریم ، دارد. تام کمک بزرگی است حتی وقتی چیزی باشد که پیدا کردن آن دشوار است. از دفتر گرفته تا تام یا هر کس دیگری در عقب ، همیشه خوشحال می شود برای سفارش چیزهایی که می دانید درست وقت بگذارید

جان آلبرتاکارخانه صنعتی

مشاهده

نتایج ما

کارخانه ، کارخانه تولید یا کارخانه تولید یک سایت صنعتی است که معمولاً از ساختمانها و ماشین آلات تشکیل شده است

۱۳۰+مشتری راضی
۳۹سازمان
۵۷کارخانه
۴۲۵+پروژه

ما استخدام می کنیم، به تیم با استعدادهای ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

نصب کامل خط تولید

ما می توانیم در مدرن سازی امکانات خود ، نصب و تعمیر تجهیزات شما و نگهداری کلی و پیشگیرانه گیاهان به شما کمک کنیم.

ساخت قطعات کوچک و بزرگ

تکنسین های ما کاملاً در بسیاری از زمینه های نصب ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات صنعتی کاملاً آموزش دیده اند. تکنسین های ما ۲۴ ساعت شبانه روز ، ۷ روز در هفته برای کمک به شما در دسترس هستند.

روکش سخت و مقاومت در برابر خوردگی

از آنجا که هیچ کارخانه ای نمی تواند یک عملیات ناکارآمد یا خرابی غیرمترقبه را تحمل کند ، گروه خدمات مکانیکی فن آوری های صنعتی اکسترا در ایالات متحده است.

اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی

فن آوری های صنعتی اکسترا سالهاست که به بهترین گزینه برای نصب تجهیزات و خدمات تعمیر اضطراری تبدیل شده است ، بهترین شرکت در جهان.

خانه درباره ماتماس با ما